Spoľahlivá cesta k Vášmu bývaniu

Niečo málo o nás

o-nas-header

Spoločnosť TrendyDom s.r.o. bola založená v roku 2016, premenovaním firmy STOMAX, ktorá pôsobila na stavebnom trhu od roku 2009 a špecializovala sa predovšetkým na výstavbu a rekonštrukciu interierov. V súčasnosti sa venujeme výstavbe nízkoenergetických a pasívnych domov na kľúč, ktoré Vám zaistia nízke prevádzkové náklady a istú budúcnosť.

Našim hlavným cieľom je poskytovanie čo najkvalitnejších služieb a spokojnosť zákazníka. Prispôsobujeme sa najmodernejším trendom v stavebníctve a snažíme sa využívať najnovšie technológie. Keďže každý projekt je jedinečný a vyžaduje si zvláštnu pozornosť, staviame na dôslednej konzultácií a prebratí všetkých detailov v každej fáze riešenia. Pravidelné školenia našich zamestnancov, zaručujú prvotriedne vykonanú prácu a spokojnosť investorov. Taktiež sa v maximálnej možnej miere snažíme vyhovieť nárokom Našich zákazníkov

Rozhodnutie postaviť si dom je zodpovedným krokom v živote človeka a preto je nesmierne dôležité, aby výstavbu realizovala skúsená, odborná firma. My veríme, že nadobudnuté praktické skúsenosti a odborné vedomosti v spolupráci s Vašimi požiadavkami zaručia to najideálnejšie bývanie pre Vás. Tešíme sa na spoluprácu!

Tomáš Čigáš,
konateľ spoločnosti Trendydom s.r.o.

Naše certifikáty